Aktuálně z ordinace ...

 

(27.04.2021)

 

POZOR - REKONSTRUKCE

 

V termínu 8.5. – 23.5.2021 bude v naší ordinaci probíhat rekonstrukce podlah. Z tohoto důvodu bude provoz upraven následovně:

 

10.5. – 14.5.2021 – konzultace telefonicky (+420 725 119 639) a e-mailem (ordinace@kkbresson.cz, kasnerova@kkbresson.cz, hlavacova@kkbresson.cz) bez omezení, vč. vystavování žádanek, OČR, potvrzení, receptů apod. (v objektu budou probíhat bourací práce), akutní ošetření v případě potřeby po konzultaci s námi (+420 725 119 639) je možné u MUDr. Smetany v Libušíně.

 

17.5. – 21.5.2021 – omezený provoz s možností akutního vyšetření v naší ordinaci po telefonické dohodě + konzultace telefonicky (+420 725 119 639) a e-mailem (ordinace@kkbresson.cz, kasnerova@kkbresson.cz, hlavacova@kkbresson.cz) bez omezení, vč. vystavování žádanek, OČR, potvrzení, receptů apod.

 

 

Nové platné očkovací kalendáře pro rok 2021 v sekci Očkování.

 

 

Konzultace e-mailem možné kdykoliv na kasnerova@kkbresson.cz.

 

Vystavování žádanek na testy COVID-19 bez omezení – žádosti na e-mail kasnerova@kkbresson.cz s uvedením jména, rodného čísla, zdravotní pojišťovny, PSČ bydliště, místa odběru a kontaktního telefonu (na tento telefon přijde výsledek testu!!!).

 

 

Aktuální informace k postupu jakéhokoliv vyšetření dětí v ordinaci.

 

Aby nedocházelo ke kumulaci nemocných osob v čekárně s rizikem možného přenosu onemocnění COVID-19, je nutno se na jakékoliv vyšetření VŽDY předem objednat.

Pokud je to možné, s nemocným dítětem přijde pouze jedna osoba doprovodu.

Pacient i doprovod musí mít zakrytá ústa a nos ochranným prostředkem (rouškou) a dezinfikují si ruce. Dezinfekce je k dispozici v čekárně.

 

Opakovaně upozorňujeme na možnost komunikace e-mailem (jako preferovanou cestu pro odkladné záležitosti).

 

 

Naše ordinace dosáhla horní hrany své kapacity a nejsme již schopni přijímat nové pacienty. Výjimky tvoří sourozenci již registrovaných pacientů.

 

 

Od 1.6.2020 dochází ke zprovoznění lékového záznamu pacienta pod taktovkou SÚKL. Podrobné informace naleznete v dokumentu zde nebo na https://www.epreskripce.cz/sdileny-lekovy-zaznam

 

 

Čističky vzduchu

 

V čekárně i ordinaci jsou nově instalovány čističky vzduchu, které jsou účinné i na kapénkové virové infekce typu COVID-19. Certifikát lze nalézt zde (originál, překlad).

 

 

Upozornění a informace k opatřením k ochraně před nákazou COVID-19

 

Ministerstvo zdravotnictví ČR dne 13.03.2020 spustilo speciální souhrnné stránky k této problematice na https://koronavirus.mzcr.cz/

 

 

Další důležité informace

 

Od 01.08.2018 dochází ke změně ceníku výkonů, které nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou. Více zde.

 

Od 01.08.2018 přijímá naše ordinace platební karty.

 

 

Informace k dokumentu "Posudek o zdravotní způsobilosti k sportovním a zotavovacím akcím" - v souladu s novelizovaným ustanovením §9, odst.3, zákona 258/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů, je stanovena doba tohoto potvrzení na 2 roky. Celý předpis je k dispozici zde.

 

Nabízíme nastřelování náušnic, výběr náušnic v ordinaci.
Náušnice jsou vyrobené z leštěné chirurgické oceli a v provedení „zlaté“ jsou potaženy zlatem.
Neobsahují nikl ani jiné zdraví škodlivé látky a vyhovují všem normám EU.
Cena jednoho páru včetně nastřelení je 400,- Kč.

 

Informace dle zákona č. 112/2016 Sb., o elektronické evidenci tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Informace ke zpracování osobních údajů dle Nařízení Evropského parlamentu a rady 2016/679 (GDPR) je ke stažení zde.